Activiteiten
Agenda
De Carnavalsavond vindt dit jaar plaats op vrijdag 15 februari en start om 21.11 uur. Tot in de kantine!

Verjaardagen

Groot nieuws uit de bestuurskamer! Rudi Boes heeft samen met het bestuur een overeenkomst bereikt waardoor hij ook in het seizoen 2018-2019 actief zal zijn als hoofdtrainer van VV Roosteren.

In anderhalf jaar tijd is Roosteren onder het bewind van Rudi getransformeerd van een degradatiekandidaat naar een stabiele vierdeklasser die het vizier omhoog mag richten. Aanvallend spel, verzorgd voetbal en strijdlust zijn drie elementen die met grote stappen vooruit gaan binnen deze jonge, leergierige spelersgroep. Van dat succes mag een heel groot deel worden toebedeeld aan onze trainer.

Voor zowel club, trainer alsook de spelers een blijk van groot wederzijds respect en nogmaals een bevestiging dat de juiste weg is ingeslagen.